Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 1
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 2
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 3
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 4
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 5
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 6
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 7
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 8
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 9
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 10
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 11
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 12
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 13
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 14
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 15
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 16
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 17
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 18
Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines — photo 19
1 / 19

Perceel voor 5 woningen met zwembad in San Jordi de Ses Salines

Spanje · Baleares · Sant Josep de sa Talaia

€3,596,000

Prijs/m²: €3,808

20

Slaapkamers

20

Badkamers

944.29 m²

Gebouwde oppervlakte

2,776 m²

Perceel

Status: In project
Ontwikkelbaar Zwembad

Over dit pand

Dit prachtige perceel is bestemd voor een project in mediterrane stijl bestaande uit 5 woningen met privézwembad in Sant Jordi de Ses Salines, een van de best verbonden woonwijken van Ibiza. Het project is ontwikkeld op een totaal perceel van 2.776 m² en omvat 3 vrijstaande huizen en 2 halfvrijstaande huizen, allemaal met 4 slaapkamers, 4 badkamers, zwembad, kelder, regenwaterput en privé buitenruimtes. Een voorstel ontworpen voor wie op zoek is naar een eigentijdse, functionele en lichte woning, met privacy, buitenruimtes en een strategische locatie dicht bij Ibiza-stad, het vliegveld en de belangrijkste stranden in het zuiden van het eiland. De woningen bevinden zich in een kleine urbanisatie die van buitenaf zal worden afgesloten, elk met zijn eigen stuk grond en zwembad, elk zwembad heeft 45,60 m², en elke woning heeft een kelder en regenwaterput! Het perceel wordt in zijn geheel verkocht en met de bouwvergunning in de hand die binnenkort wordt afgegeven, de locatie is onverslaanbaar en we hebben opties voor zeer bekende en effectieve bouwers. Woning 1: Vrijstaand huis 660 m² perceel en 561,50 m² bebouwd oppervlak 4 slaapkamers, 4 badkamers. Woning 2: Vrijstaand huis 590 m² grondstuk en 305 m² bebouwd oppervlak 4 slaapkamers, 4 badkamers. Woning 3: Vrijstaande woning 541 m² grondstuk en 305 m² bebouwd oppervlak 4 slaapkamers, 4 badkamers Woning 4: Halfvrijstaande woning 382 m² grondstuk en 295 m² bebouwd oppervlak 4 slaapkamers, 4 badkamers Woning 5: Halfvrijstaande woning 412 m² grondstuk en 295 m² bebouwd oppervlak 4 slaapkamers, 4 badkamers GEBIED De wijk San Jordi is ongetwijfeld een van de meest gewilde op het eiland, omdat het een centrale wijk is, met allerlei diensten en winkels op loopafstand en dicht bij 3 van de populairste stranden van Ibiza, Ses Salines strand op 10 minuten afstand, Es Cavallet strand op 7 minuten afstand en Playa d'en Bossa op 5 minuten afstand, gemakkelijk bereikbaar en residentieel waar er geen hotels of vakantiehuizen zijn, en ook minder dan 10 minuten van de luchthaven.