Urban tomt til salgs ved siden av Jesus
Spania · Baleares · Santa Eulalia del Río · Jesus
€550,000
Price/m²: €9,1672
Bedrooms
1
Bathrooms
60 m²
Built Area
612 m²
Plot
About This Property
Basic Characteristics
Features & Amenities
Utsikt
Floor Plans

Nearby Areas