Śródziemnomorska willa z 5 sypialniami w Motemolar, Altea
Hiszpania · Alicante · Altea · L'Olla-Cap Negret
€995,000
Cena/m²: €3,3615
Sypialnie
3
Łazienki
296 m²
Powierzchnia zabudowy
962 m²
Property Price
995.000 €
Down Payment
30% — 298.500 €
Interest Rate
3.5%
Loan Term
25 years
Szacunkowa rata miesięczna
3487 €
/month
Obliczenia orientacyjne. Bez opłat, ubezpieczenia i prowizji.